حرف اول

صحبت کردن در مورد یک خواسته شما را در مدار جذب چیزهایی قرار میدهد که آرزویش را دارید. چه چیزی از جهان هستی می خواهید؟

در موردش زیاد صحبت کنید، با خودتان مدام از آن آرزو حرف بزنید با خدای خود درباره آنچه در طلبش هستید بگویید.قدرت کلامتان را دست کم نگیرید،

جهانتان را آنگونه که دوست دارید خلق کنید، جهان تحت فرمان شماست، اتفاقات ، شرایط ، انسانهایی که در زندگیتان با آنها روبرو میشوید همه و همه از فرکانسهای شما پدیدار میشوند و فهمیدن این اصل دقیقاً تفاوت بین انسانهای هوشمند و انسانهایی است که در جهل خود تا ابد فرو رفته اند.
Image
01

سماجت به خرج بده

راز زنـدگی این است اگر هفت بار افتادیم هشت بار از جایمان برخیزیم.
02

معجزه اتفاقی نیست

بازنده کسی است که در انتظار معجزه می‌ماند، تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده سازد.
03

قانون موفقیت

۱- تمامی اولویت‌هایتان را فهرست کنید، ۲- سه تای اول را نگه دارید، ۳- بقیه را دور بریزید
04

مراحل تبدیل یک آرزو به واقعیت

یک آرزو که براش تاریخ تعیین بشه، میشه هدف، یک هدف که به مراحل کوچکتر تبدیل بشه، میشه برنامه، یک برنامه که با عمل همراه بشه، میشه واقعیت .
هدفت از زندگی چیه؟

مدیریت زمان موضوعی است که همه ما چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای برای کسب موفقیت به آن نیاز داریم. مفهوم مدیریت زمان، مدیریت بر زمان نیست بلکه مدیریت بهینه برنامه ها و فعالیتهایی است که در بستر زمان صورت می پذیرد.
حتی با مدیریت زمان هم پی خواهیم برد...

هر فرد متناسب علم، دانش، مهارت، تجربه، توانایی و ویژگی­ های شخصیتی خود می­ تواند از حداقل یکی از این روش­ ها و حداکثر از هر چهار روش درآمد داشته باشد. کسب درآمد از طریق هر کدام از این روش­ ها نشان­ دهنده نوع خاصی از شخصیت مالی است که در انسان غالب شده است. 

بهبود فردی و توسعه فردی عبارتست از پرورش مهارت‌هایی که فرد را قادر می‌سازد تا اهدافش در جهت شکوفایی حداکثری توانمندی‌های بالقوه خود را به درستی تعیین کند و برای تحقق آنها برنامه‌ریزی کرده و گام‌های عملی بردارد. 

کلوپ حرفه ای ها

مدیریت بحران

همیشه در مواقع بحرانی شما چگونه تصمیم میگیرید؟

مدیریت پروژه

پروژه های خود را با نگاهی متفاوت مدیریت کنیم.

حرفه ای شو

چقدر برای تخصص خود وقت میگذارید؟

تجارت الکترونیک

آیا بیزنس خود را در فضای انلاین گسترش داده اید؟

انگیزشی

من در تمام مراحل در کنار شما خواهم بود.

مدیریت استراتژیک

داشتن استراتژی در بیزنس، یعنی موفقیت تضمینی.
Image
داستان تیم ما
Image
سازمانها و افراد برای بقا خود در دنیای متلاطم و متغییر امروز ، به اندیشه های نو و نظرات جدید نیاز دارند.خلاقیت پیدایی و تولید یک اندیشه و فکر نو است در حالیکه نوآوری به معنای کاربردی ساختن آن افکار نو و تازه است.خلاقیت لازمه نوآوری است و تحقق نو آوری وابسته به خلاقیت است.اختراع به معنی ایده یا ساخت تکنولوژی جدید است و خلق محصول، خدمت یا فرآیندی جدید در هر سازمان را نوآوری می نامند .نوآوری دغدغه ای برای سازمانها و افرادی است که میخواهند سالم و رقابتی بمانند.
ادامه داستان
خبرنامه

اطلاعات تماس

همراه: 0689 696 0912

همراه: 0689 696 0917

ایمیل: info@mhzare.com

 

بیوگرافی

محمد حسین زارع زاده زمستان ۱۳۵۰ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک دانشگاه آزاد شیراز ، شروع فعالیت حرفه ای مدیریت پروژه از سال ۱۳۷۰ با شرکت پولاد ساختمان در زمینه ساخت تجهیزات فلزی کارخانه های سیمان ، سازه و پلهای فلزی و...
از سال ۱۳۸۰ تا کنون ادامه فعالیتهای حرفه ای مدیریت پروژه همکاری با شرکتهای رامپکو ، سازه ، اویک ، فولاد پایه فارس و در حال حاضر با شرکت اویکو. فعالیتهای حرفه ای ورزشی ، مربی و داور رسمی فدراسیون ورزشهای رزمی و همچنین کوهنوردی
انجام مشاوره در خصوص جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، مهارتهای ارتباطی ,مهارتهای حل مسئله
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم تحقیقاتی محمد حسین زارع است.
میزبانی و طراحی توسط ریتاهاست

جستجو موبایلی